0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Türk Hava Yolları ve AnadoluJet, Batum ve Urumiye seferlerine yeniden başladı

Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’ten önemli bir açıklama geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle durdurulan Batum ve Urumiye seferleri yeniden başladı.

Türk Hava Yolları (THY) ve alt markası Anadolujet, salgın ile birlikte durdurdukları birçok destinasyona yeniden uçuş gerçekleştirmeye başladılar. THY, 2020 yılının mart ayında İstanbul-Batum seferleri durdurduğunu açıklamıştı. Yeni yapılan açıklamaya göre Türk Hava Yolları Batum seferini başlattı. İstanbul’dan kalkan THY uçağı Batum Havalimanı’na iniş yaptı.

GÜRCİSTAN’A KOLAY YOLCULUK!

Gürcistan Hükümeti turizmi canlandırmak için Türk vatandaşlarına kolaylık yapacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Gürcistan, Türk vatandaşlarından aşı raporu istemediğini sadece negatif koronavirüs testi ile Gürcistan’a giriş yapabileceklerini belirtti. Ancak ülkeye giriş yaptıktan sonra 3’cü günde bir kez daha koronavirüs testi olunması gerekiyor.

ANADOLUJET, UMURİYE UÇUŞLARINI BAŞLATTI!

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet ise İstanbul’dan İran’ın Urumiye şehrine uçuşları yeniden başlattı. Böylece Anadolujet’in dış hatlardaki ülke sayısı 20’ye yükselmiş oldu. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın iki günü icra edilecek seferler İstanbul’dan saat 12.55’te, Urumiye’den ise 17.35’te kalkacak.

HEPSİFLY ŞİRKETİ UÇAK BİLETİ SATIŞ İŞİNE GİRDİ

Doğan Online (DOL) firması, uçak bileti satış sitesi HepsiFly’ı kullanıma sundu. Henüz BETA aşamasında olan HepsiFly’ın TÜRSAB'a kayıt yaptırdığı açıkladı. HepsiFly, uçak bileti satışı konusunda müşterilerine ekonomik imkanlar sunmayı planlıyor. Hepsifly sitesine giren kişiler ucuz ve uygun bilet bulabilecek. Hizmet sayesinde kullanıcılar, belirledikleri tarihler için uçak bileti bulabilecek ve rezervasyon yaptırabilecekler. Ayrıca biletleri kalkış/varış saati, aktarma tipi ve havayolu şirketine göre filtrelemek de mümkün olacak.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

 

4.8 / 5 ( 253 votes)