0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

SunExpress, Antalya’yı dünyaya bağlayacak!

2021 yazı için çalışmalarına hız veren SunExpress Hava Yolları, 2’si yurt içinden 9’u ise yurt dışından olmak üzere, Antalya’ya toplam da 11 yeni hat açacağını açıkladı.

Türk Hava Yolları (THY) ile Lufthansa’nın ortak olarak kurdukları SunExpress, 2021 yaz sezonu için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda SunExpress Hava Yolları, Antalya - Avrupa uçuşlarına Cenevre, Lübliyana, Manchester, Londra-Gatwick, Sofya ve Kişinev kentlerini ekledi. Şirket ayrıca, Mayıs ayı itibarıyla Beyrut, Erbil ve Tel Aviv olmak üzere Orta Doğu’nun üç önemli merkezine Antalya’dan direkt karşılıklı sefer sunmaya başlıyor.

SUNEXPRESS AVRUPA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLIYOR

Bu yeni destinasyonlarına ek SunExpress, 2021 Mayıs ayı itibariyle Antalya’dan Avrupa’nın gözde destinasyonları Varşova, Prag, Budapeşte, Kopenhag, Stockholm, Paris, Lyon ve Göteborg’un yanı sıra daha pek çok kente uçuşlarını yeniden başlatıyor. 2021 yazında Türkiye’nin turizm başkenti ve havayolunun merkezi olan Antalya’ya 3 milyon koltuk arzı sunan SunExpress, iç hatlarda Antalya uçuşlarına Hatay ve Malatya’yı da ekliyor. Yeni rotalarla birlikte havayolunun Antalya’dan sunduğu yurt içi destinasyon sayısı 10’a çıkıyor.

MISIR AKDENİZ’DEN PAY KAPMAYA ÇALIŞIYOR!

Yunanistan’ın başlattığı turizm çalışanlarına aşı uygulamasına Türkiye’nin ardından Mısır da dahil oldu. Mısır Sağlık Bakanlığı, turizm ve havacılık sektörü çalışanlarını sağlık çalışanları ile birlikte 'öncelikli aşılama' kapsamına aldıklarını açıkladı. Planlamaya göre ilk aşılama Şarm El Şeyh, Dahab, Taba, Hurghada ve Marsa Alam turizm bölgeleri ile havalimanlarında çalışan personele yapılacak. Mısır, tatil bölgelerinde çalışanların aşılanmasını mayıs ayında tamamlamayı hedefliyor. Bugüne kadar 650 bin doz Sinovac aşısı alan Mısır, mayıs sonuna kadar 8 milyon AstraZeneca aşısının da ülkeye ulaşacağını açıkladı.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/


4.8 / 5 ( 204 votes)