0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Rusya uçuşları 1 Haziran’dan itibaren başlayacak!

Rusya’dan Türkiye’ye, Türkiye’den de Rusya’ya yönelik uçuşlarla ilgili olarak kritik tarih 1 Haziran. 1 Haziran tarihinde Rusya’nın Türkiye’ye uyguladığı kısıtlamaların kalkması bekleniyor. Konuyla ilgili olarak Rus Havalimanı Türkiye’yi uçuş listesine aldı.

Haziran ayı itibariyle Rusya Omsk Havalimanı’nın mevsimsel uçuş programında değişiklik yaptığı belirtildi. Havalimanı tarafından mart ayında açıklanan yaz mevsimi yurtdışı seferleri programında pandemi nedeniyle yurtdışına charter ve direk uçuş seferleri bulunmuyordu.

UÇUŞ PROGRAMINA 4 ADRES EKLENDİ

Rusya Omsk Havalimanı, güncelleme kapsamında programına dört uluslararası varış noktası ekledi. Bu kapsamda Omsk Havalimanı, 1 Haziran tarihinden itibaren Tunus, Türkiye, Vietnam ve Yunanistan’ın Girit adasına direk ve charter uçuşlarını ekledi. Başlangıçta Omsk’tan olası yurtdışı seferleri listesinde yer alan Dubai’ye charter uçuşları ise güncellenen listede bulunmuyor.

İLK UÇUŞ 1 HAZİRAN’DA ANTALYA’YA

Yapılan açıklama ile birlikte Rusya’nın Omsk Havalimanı’ndan ilk direk uçuşlar 1 Haziran tarihinde gerçekleşecek. 1 Haziran tarihinde Royal Flight tarafından Antalya’ya düzenlenecek olan uçuşla birlikte Rus turistler Türkiye’ye gelecek. Öte yandan Antalya seferleriyle birlikte AZUR AIR tarafından Vietnam Kamran ve Tunus Enfidha destinasyonlarına uçak seferleri düzenlenecek. Ayrıca Omsk Havalimanı, aynı zamanda 5 Haziran’dan itibaren Girit adasının merkezi Kandiye’ye yurtdışı seferleri planlıyor.

HAFTANIN HER GÜNÜ TÜRKİYE’YE UÇUŞ

Güncellenen program kapsamında Omsk Havalimanı’ndan 30 Eylül’e kadar Tunus uçak seferleri her gün yapılacak. 30 Eylül’e kadar her gün Tunus’a gönderilecek. Türkiye destinasyonuna da haftanın her günü uçuş planlayan Havalimanı yönetimi, bazı kaynakların yaz sonuna kadar kısıtlanacağını söylediği Türkiye uçuşların haziran ayında açılmasını umut ediyor. Herhangi bir değişiklik olmazsa 1 Haziran itibariyle 29 Ekim’e kadar haftanın her günü yapılacak Omsk Havalimanı kalkışlı Royal Flight sefer bilgileri şu şekilde: Royal Flight Boeing 737 300 – RL 8006/ RL 8005

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

4.8 / 5 ( 212 votes)