0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Mısır otellerinin 'her şey dahil' hileleri

Rus medyası, Mısır’daki otellerde sunulan “her şey dahil” hizmetinin kalitesiyle ilgili eleştirilere yer verdi.

Rus medyası, Mısır’daki otellerde sunulan “her şey dahil” hizmetinin kalitesiyle ilgili eleştirilere yer verdi. Argumentı i Faktı gazetesinin görüştüğü sektör uzmanları, Mısır otellerinin maliyetleri düşürmek için başvurdukları yollara dikkat çekti.

HER ŞEY DAHİL OTELLERDE YEMEK KALİTESİ BOZULDU

Tur acenteleri, otel sahipleri ve çalışanlarının tespitlerinin aktarıldığı haberde, Mısır’da gıda ürünlerinin fiyatlarındaki artıştan dolayı “her şey dahil” otellerde yemek kalitesinin bozulduğu belirtildi.

EN UCUZ DONDURULMUŞ ETLERİ SATIN ALIYORLAR

Mısır’daki otellerin genelde toptancılardan en ucuz dondurulmuş etleri satın aldıkları ve kalan gıdaların bir sonraki gün de başka yemeklerde kullanıldığını söyleyen uzmanlar, et yemeklerinin bu nedenle lezzetsiz olduğu uyarısını yaptı.

ŞARAPLAR GERÇEK DEĞİL

Şarapların gerçek olmadığı, diğer alkollü ve alkolsüz içeceklere su karıştırıldığı, kokteyllere de gazlı içeceklerin eklendiği belirtildi.

Rus gazetesi, “Bir turist günde 1000 ruble için ne alıyor? Bir sebze dağı, donmuş balık, sulu alkol, bir ton yarı işlenmiş pizza ve yarı mamullerden yapılan kruvasanlar, konserve deniz ürünleri ve yeniden kızartılmış bayat et” yorumunu yaptı.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

4.8 / 5 ( 201 votes)