0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Koronavirüs aşısı olmayanlar bu otellere kabul edilmeyecek!

Almanya'nın önde gelen tur operatörlerinden Alltours, önemli bir karara imza attı. 35 oteli bulunan şirketin koronavirüs aşısı olmayanları kabul etmeyeceği duyuruldu.

Avrupa’nın ve Almanya’nın önemli tur şirketlerinden Alltours, diğer tur şirketlerine ve otellere örnek olacak bir karara imza attı. Şirket oteller zinciri Allsun'a yalnızca koronavirüs aşısı olmuş müşterilerin kabul edilmesi için düğmeye bastı.

AŞILI TATİL 31 EKİM’DEN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK

Alltours tur şirketinin otelleri ağırlıklı olarak Mallorca, Girit ve Kanarya Adaları'nda faaliyet gösteriyor. Alltours yaptığı açıklamada sonbahar mevsiminden itibaren 35 Allsun otelinin hepsinde koronavirüs aşısı olan misafirleri ağırlayacak. Şirketten cuma günü yapılan açıklamada aşısız turistleri otellere almama kuralının 31 Ekim'den itibaren uygulanacağı duyuruldu.

“KONUKLARIMIZA MÜMKÜN OLAN EN İYİ KORUMAYI SUNMAK İSTİYORUZ”

Alltours Sözcüsü Thomas Daubenbüchel, Alman televizyonu RTL'ye verdiği röportajda "Konuklarımıza mümkün olan en iyi korumayı sunmak istiyoruz. Geçen yaz otellerimizde zaten çok sofistike bir hijyen ve güvenlik konsepti kullandık ve bu da çok başarılı oldu. Bu, şimdi bu güvenlik konseptinin bir devamıdır ve korona aşısının kanıtlarını da içerecek şekilde genişletilmiştir" ifadelerini kullandı.

BÜTÜN PERSONELLER AŞILANACAK!

35 otelde çalışan bütün personelin de koronavirüs aşısı olacağını açıklayan Daubenbüchel "Aşılamanın hız kazandığını görüyoruz. Bu yılın en geç dördüncü çeyreğine kadar Almanya'daki tüm insanlara aşı yapılacağını tahmin ediyoruz. Bundan dolayı aşı şartı istemenin makul olduğuna inanıyoruz" şeklinde konuştu.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

 

 

 

4.8 / 5 ( 371 votes)