0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

İngiltere ülkeleri tatilciler için renklere ayıracak!

İngiltere'nin önemli basın kuruluşlarından birisi olan Times Gazetesi, İngiltere hükümetinin uluslararası seyahatte ülkeleri 3 gruba ayıracağını yazdı. Ülke yabancı ülkeleri risk gruplarına göre renklendirecek.

İngiltere'nin önemli basın kuruluşlarından birisi olan Times Gazetesi, hükümetin uluslararası seyahatte ülkeleri risk gruplarına göre kırmızı, sarı ve yeşil gruplara ayıracağını yazdı. Times'ın haberine göre hükümet kırmızı ülkelere seyahati yasaklayacak, sarı ülkelerden gelenler karantinaya girecek, yeşil ülkelerden dönenlere ise karantina zorunluluğu olmayacak.

İNGİLİZ TURSİTLERİN GİDEBİLECEĞİ ÜLKELER!

Times Gazetesi ülkelere yüksek aşılama oranlarına göre öncelik veren sisteme göre ABD, Maldivler, İsrail ve Malta'nın bu yaz İngiliz turistlerin gidebileceği ilk ülkeler olduklarını bildirdi. Gazetenin özel haberinde, İngiliz bakanların plana karşın, uluslararası seyahatin en az bir yıl daha kısıtlanacağını söylediği ve yolcu sayısının yılın geri kalanında 2019'un yaklaşık yüzde beşi olacağı uyarısında bulunduğu kaydediliyor.

SEYAHAT YASAKLARI HAZİRAN AYIDA KALDIRABİLİR!

Times, uluslararası seyahatin nasıl düzenleneceği konusunda henüz bir karar verilmediğini ancak bakanların ülke dışına seyahate yönelik yasağın, büyük ihtimalle Temmuz'da da kaldırılmayacağını söylediğini yazdı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un Pazartesi günü hangi ülkelerin hangi kategoriye gireceğini belirleyecek kriterleri açıklayacağı belirtilirken, gazetenin kaynakları aşılama oranı ve kaygı yaratan varyantların "önemli bir rol oynayacağını" söylediği kaydediliyor.

 

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

4.8 / 5 ( 292 votes)