0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Bakan Ersoy, “Keyfine bak; ben aşılandım” videosu hakkında konuştu

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bakanlığın tepki çeken ve kaldırılan “Keyfine bak; ben aşılandım” videosuyla ilgili ilk kez konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bakanlığın tepki çeken ve kaldırılan “Keyfine bak; ben aşılandım” videosuyla ilgili olarak; “Turizm Geliştirme Ajansı iki yıllık ve çok yoğun çalışan bir ajans… 100’den fazla bu tarz filmler üretiyor. Dünyada son 1 yılda Türkiye en yoğun tanıtım yapan ülke bu açıdan çok başarılı. Bir tane filmde bir hassasiyet oluştu ve sizin de belirttiğiniz gibi saatler içinde benim talimatımla geri çekildi. Tabi kapanmanın olduğu bir ülkede bu tarz hassasiyetler olabilir, biz bunu anlayışla karşılıyoruz. Zaten anında da müdahale edildi ve film çekildi” dedi.

“GEREKLİ MÜDAHALE YAPILDI”

Gazetecilere konuşan Bakan Mehmet Nuri Ersoy, “Film bir hata mıydı?” sorusuna ise “Tekrar söylüyorum, yüzlerce film çekiyorsunuz ve bir tanesinde bir hassasiyet oluşabilir, ortam da bunu gerektirebilir, gerekli müdahale yapıldı” yanıtını verdi. Ersoy, Türkiye’nin “rakip ülkelerle kıyaslandığında erken rezervasyonda en iyi rezervasyonu Türkiye’nin aldığını” da söyledi.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/


4.8 / 5 ( 246 votes)