0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Antalya’dan Mineralniye Vody’e uçuşlar başlıyor!

Rusya’nın en büyük hava yolu şirketi Aeroflot’tan önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Aeroflot şirketinin ekonomi sınıfı hava yolu şirketi Pobeda’nın Antalya’ya uçuşlara başlayacağı belirtildi.

2021 yazı için tüm sektörler hazırlıklarını tamamlıyor. Uzun bir mücadelenin sonunda dünya vatandaşları 2021 yılı için rezervasyonlarına şimdiden başladılar. Öte yandan milyonlarca kişinin yurt dışı tatili düşündüğü belirtiliyor. Bu kapsamda Rus hava yolu şirketi Aeroflot grub üyesi olan ve yolcularına ucuz uçuşlar sunan Pobeda Hava Yolu şirketi, 2 Haziran 2021 tarihinden itibaren haftada iki kez olmak üzere Mineralniye Vody’den Antalya’ya düzenli uçuş yapacağını açıkladı. Belirtilen destinasyonlar için Çarşamba günü bu yönlere bilet satışlarına başlandığını ileten Pobeda havayolu şirketi yetkilileri, bu destinasyonlarda yapılacak seferlerin Pobeda için yeni olduğunun altını çizdi.

RUSYA UÇUŞLARI!

Rusya’nın Mineralniye Vody şehrinden Türkiye’nin en büyük tatil beldelerinden biri olan Antalya’ya yapılacak Pobeda uçuşları 2 Haziran’da başlayacak ve ekim ayı sonuna kadar haftada iki kez gerçekleştirilecek. Pobeda Havayolları aynı zamanda 28 Mart’ta başlayan yaz sezonunda Mineralniye Vody’den İstanbul’a uçuş seferleri düzenliyor. Şirket bununla birlikte, iç hat müşterileri için Mineralniye Vody’den Moskova ve St. Petersburg’a seferler düzenliyor.

YURT DIŞINDAKİ 19 NOKTADAN TÜRKİYE’YE UÇUŞLAR BAŞLIYOR!

Öte yandan Türk Hava Yolları'na bağlı hava yolu şirketi AnadoluJet, yurtdışındaki 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum'a haftalık 102 sefer düzenleme kararı aldı. THY'den KAP'a yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı, "AnadoluJet'in ülke turizmine katkı sağlamak amacıyla geliştirdiği yeni stratejisiyle 2021 yaz döneminde yurt dışı uçuşlarını artırması planlanmıştır. Bu kapsamda; AnadoluJet ile Avrupa ve Ortadoğu'daki 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum'a haftalık 102 (frekans) sefer düzenlenmesine karar verilmiştir. AnadoluJet markamızın yurtdışı uçuşlarıyla üstleneceği bu sorumluluk, ülkemizi yeni dönemde bu bölgenin en çok tercih edilen turizm merkezi konumuna taşıyacak ve Ortaklığımıza önemli bir gelir katkısı sağlayacaktır."

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

4.8 / 5 ( 294 votes)