0541 963 1714 [email protected]
No:19 Teceddüt sk. Aksaray, İstanbul

Almanya tatil kapasitesini arttırıyor!

Tatil talebinin geri döndüğü Almanya'da tur operatörleri ve hava yolu şirketleri kapasite artışına gidiyor.

Hava yolu şirketleri Almanya'da yükselen talebe yanıt vermek için kapasite artışına gidiyor. Şirketler, bu kış ve önümüzeki yaz daha fazla uçuş yapacak.

Alman iş ve turizm dergisi fvw'de yayınlanan habere göre, uçuşlarda ağırlık halen Akdeniz'deki tatil rotaları ancak Avrupa şehirlerine dönük uçuşların ağırlığı da giderek artıyor.

LUFTHANSA'DAN NOEL HAMLESİ

Lufthansa Grubu, özellikle Noel dönemi seyahat talebine 400 ek sefer ve 80 bin ek koltukla yanıt verdi. Noel döneminde Almanya'dan New York, Florida, Portekiz, İspanyol anakarası ve Kanarya Adaları'na dönük talebin yüksek olduğu kaydedildi. Lufthansa Grubunun ek uçuşları grup hava yolları Lufthansa, Swiss, Austrian, Brussels Airlines ve Eurowings tarafından yapılacak. Lufthansa, sadece Münih'ten 120 ek uçuş planladı.

CONDOR MAYORKA'YA AĞIRLIK VERİYOR

Almanya'nın en büyük tatil hava yolu Condor ise uzun mesafe uçuşları hızlandırdı. Maldivler, Seyşeller, Küba, Meksika ve Dominik Cumhuriyeti gibi egzotik destinasyonlara ek seferler planlayan Condor aynı zamanda Kanarya Adaları, Mısır ve Madeira gibi kısa ve orta mesafeli destinasyonlara da ağırlık veriyor.

Gelecek yaz sezonunda sadece Mayorka'ya haftada 125 sefer yapacak olan Condor; Mayorka, Girit, Rodos ve İstanköy'e de sefer artışı yapacak.

CORENDON TÜRKİYE'DE 16 DESTİNASYONA UÇACAK

Almanya pazarıyla ilgili büyük planlar yapan bir diğer hava yolu da Corendon Airlines. Şirket, Almanya'daki 20 havalimanından, 16'sı Türkiye'ye olmak üzere, 25 destinasyona 5 milyon koltuk planladı. Corendon'un uçacağı destinasyonlar arasında Balear ve Kanarya adaları, Yunanistan (Girit, Rodos, Kos, Korfu ve Selanik), Portekiz (Faro ve Madeira) ve Mısır da (Hurghada) bulunuyor.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: 0532 231 92 08

Mobil: 0212 530 04 25

Fax: 0212 530 04 25

Mail: [email protected]

Web: https://ivm.com.tr/

4.8 / 5 ( 264 votes)